O firmie

 

OFFICIALIS to polski producent toreb na togi prawnicze dla adwokatów i radców prawnych.

Pomysł na produkowanie toreb na togi zrodził się z naszych obserwacji znajomych prawników. Niejednokrotnie miewali napięte grafiki przemieszczając się z kancelarii do sądu. Zauważyliśmy, że przydałaby się im wygodna i funkcjonalna torba aby przenosić swój strój urzędowy. Postanowiliśmy im pomóc :)


Źródłem inspiracji wyglądu naszych toreb był wygląd tóg prawniczych, dzięki czemu torby są spójne kolorystycznie i pod względem estetyki z togami prawniczymi. Oferowane torby zaprojektowaliśmy tak, aby umożliwiały bezpieczne i wygodne przenoszenie tóg prawniczych wraz z podręcznymi aktami sprawy oraz pozostałymi przydatnymi prawnikom akcesoriami (m.in.: pieczątka, pendrive, długopis, wizytówki, itp.).


Nasze torby wykonujemy ze sprawdzonych, wysokogatunkowych materiałów oraz akcesoriów. Dbamy również o wysoką jakość wykonania naszych toreb na togi. Jednocześnie oferujemy możliwość spersonalizowania zamawianej torby na togę poprzez umieszczenie na niej eleganckiej metalowej tabliczki w kolorze srebrnym z oczekiwanymi przez Państwa danymi (imię, nazwisko, tytuł zawodowy, nazwa Kancelarii, ew. inne).

Oferowane przez nas torby na togi, dzięki swojemu eleganckiemu wyglądowi nawiązującemu do wyglądu i kolorystyki tóg prawniczych, wysokiej jakości wykonania, funkcjonalności oraz wygodzie w użytkowaniu (wykonanie z materiału wodoodpornego, niemnącego się o
wielkości adekwatnej do rozmiarów togi) oraz dzięki możliwości ich spersonalizowania, będą budowały profesjonalny wizerunek Państwa Kancelarii.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl